Glorious Consultant Ronald: ”Dingen voor elkaar over hebben.”

Ronald over werken bij One Zero IT

Ontmoet Ronald Glorious Consultant bij One Zero IT

Overdag decompliceert hij de cloud-vraagstukken van onze klanten naar een duidelijke en overzichtelijke oplossing. En ‘s nachts.. Dan vind je hem met een elektrische gitaar in de ene hand en een labradoodle in de andere. Nee, even zonder dollen. We zijn heel blij met onze Glorious Cloud Consultant Ronald. Al ruim 2,5 jaar aan boord bij onze club en nog niet van plan om daar binnenkort een einde aan te maken (we waarschuwen je Ronald! 😉).

Dingen voor elkaar over hebben 

Als je Ronald vraagt waarom hij nog zo happy is bij One Zero IT, dan is dat zonder twijfel de cultuur. Ronald: ‘’Het is een fantastisch team. Hoewel we allemaal verschillend zijn, klikt het heel goed. Je hoort vaak dat bedrijven iets zeggen over familiegevoel, maar bij One Zero IT is dat echt zo. Het gevoel dat je bij elkaar hoort. Elkaar omarmen als je weer eens ons kantoor binnenloopt en altijd bij iedereen terecht kunnen. We hebben dingen voor elkaar over. Zakelijk of privé, er zijn altijd collega’s die inspringen of je helpen. Het is een hele fijne achterban waar je ook inhoudelijk supergoed mee kunt sparren. Best wel bijzonder om zo’n club mensen bij elkaar te hebben.’’   

Medewerker op 1

Bij One Zero IT staat de medewerker altijd op de eerste plaats bij het vinden van een passende opdracht. ‘’Er wordt geluisterd naar je ambitie, maar ook dingen als reistijd en remote werken spelen mee. Welke technieken wil je omarmen? En past de opdracht daarbij? Het team denkt goed mee en als iets niet bevalt, gaan we heel open het gesprek aan met elkaar. Ook sporten, afspraken binnen je gezin en andere privé dingen zijn altijd mogelijk. Dat zorgt voor een fijne werk-privé balans.” 

Vernieuwing en afwisseling 

Ronald komt uit de infrahoek en is met de ontwikkelingen van de afgelopen jaren steeds meer richting de cloud gegaan. ‘’Dat is ook wat ik glorious vind aan mijn vak: de vernieuwing. Ergens induiken en me vastbijten. Blijven leren en absorberen.’’ Op dit moment is Ronald met Azure DevOps aan de slag bij een grote zorgverzekeraar voor een migratie van on-premise naar de Azure Cloud. Ook automation en security spelen hierin een rol. Ronald: ‘’De inhoud van de opdrachten is heel afwisselend. Nu ben ik vooral bezig met migraties, maar in andere opdrachten weer met beheer of architectuur. Vooral de combinatie tussen organisatorisch en technisch vind ik interessant.’’ 

3 redenen om bij One Zero IT te werken volgens Ronald

De overwinning met automation 

Automation en Infrastructure as Code zijn twee onderwerpen waar Ronald veel mee bezig is. ‘’Soms scripten we bijvoorbeeld met Powershell of Azure Command Line Interface. Dan vraag je je af: hoe krijg ik dit ooit voor elkaar? Als je dan even hebt zitten ploeteren op een script en het werkt.. Dat is wel even een euforisch moment. En daarna de hele spullenboel overdragen met de juiste documentatie, zodat de klant er zelf verder mee kan. Dat geeft mij wel echt een overwinningsgevoel.’’ 

Toekomstmuziek

In de toekomst wil Ronald misschien nog doorgroeien naar een teamlead functie, waarbij hij het grotere project overziet. ‘’Maar voor nu vind ik de techniek en details nog zo fantastisch. Het lijkt me ook heel gaaf om mijn senioriteit te kunnen delen met de jongere garde. Deze ambities kan ik bij One Zero IT heel goed bespreekbaar maken. Ook de mogelijkheden om hier qua opleiding of trainingen iets passends bij te doen.’’ 

Kom bij de club 

Wil je het familiegevoel bij onze club eens ervaren? Wees welkom! We ontmoeten je graag, zodat jij kunt bepalen of onze cultuur en visie past bij wat jij zoekt in een werkgever. Klik hier om in contact te komen. 

Get the feeling
let's connect!